Boksy do wynajęcia Poznań

"Boksy magazynowe to bardzo popularne rozwiązanie stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i mniejsze przedsiębiorstwa w wielu krajach. Tymczasowy wynajem self-storage od kilku lat staje się także coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w Polsce – to wygodny sposób umożliwiający przechowywanie dowolnej ilości przedmiotów, mebli czy sprzętu AGD.

Wynajem boksów magazynowych w Poznaniu

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim boksy magazynowe zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Hallera. Decydując się na wynajem self-storage z Hovay otrzymujesz możliwość wyboru preferowanej powierzchni magazynu, w dalszej kolejności oferujemy także indywidualną polisę ubezpieczeniową. Nasze magazyny są na bieżąco monitorowane, nie musisz więc obawiać się o brak wystarczającej ochrony. W obiekcie znajdują się różnego rodzaju udogodnienia dla najemców. m.in. winda towarowa czy wózki platformowe i widłowe. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wynajmu boksów magazynowych od Hovay w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu!"

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.