Kontenery do wynajęcia Poznań

"Wynajem kontenerów magazyn w Poznaniu to nasza specjalność. Jako Hovay dysponujemy przestrzeniami self-storage przeznaczonymi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Posiadamy boksy o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu niezależnie od ilości i wielkości przedmiotów, które chcesz przechować, znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Wynajem kontenerów magazynowych w Poznaniu

Indywidualny kod dostępu do budynku, w którym znajdują się magazyny, bieżące wsparcie Biura Obsługi Klienta, polisa ubezpieczeniowa i stała wysokość miesięcznego czynszu, w skład którego wchodzą opłaty za ochronę, utrzymanie porządku oraz monitoring. To tylko niektóre z ułatwień, z których mogą korzystać nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę z dużej ilości konkurencyjnych ofert pojawiających się na rynku, dlatego też nieustannie modyfikujemy swoją ofertę tak, by sprostać oczekiwaniom potencjalnych najemców. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.