Wynajem krótkoterminowy magazyn Poznań

"Tymczasowe pomieszczenie do przechowywania mebli podczas remontu, magazyn dla małej firmy czy wygodny sposób na przechowywanie dokumentacji – to jedynie kilka z licznych zastosować self-storage – małych magazynów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy, który wynosi minimum 14 dni. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe

Wynajem krótkoterminowy – magazyny w Poznaniu

W naszej ofercie można znaleźć boksy o różnej pojemności – odpowiednie zarówno dla mniejszych, jak i większych towarów. Większość z naszych klientów poszukuje wolnej przestrzeni tylko w określonym przedziale czasowym, dlatego też decydują się na wynajem krótkoterminowy. Magazyny Hovay w Poznaniu to gwarancja przejrzystych warunków umowy i łatwego dostępu do wynajmowanej przestrzeni w dowolnie określonym przez najemcę terminie. W obiekcie znajduje się szereg bezpłatnych udogodnień, które są nieocenioną pomocą przy transporcie rzeczy – na miejscu dostępna jest m.in. winda towarowa, wózki widłowe oraz wózki platformowe. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.