Magazyn dostępny 24/7 Poznań

"Poszukujesz miejsca, w którym możesz przechować swoje rzeczy podczas przeprowadzki lub remontu? A może założyłeś właśnie swoje przedsiębiorstwo i potrzebujesz do dyspozycji przestrzeni, która mogłaby pełnić funkcję magazynu? Przedstawiamy jedno z najwygodniejszych rozwiązań na rynku – self-storage! Zapewne kojarzysz ideę self storage z programu Wojny Magazynowe. To boksy o zróżnicowanej wielkości, w których możesz przechowywać dowolnie wybrane przez siebie przedmioty, począwszy od dokumentacji poprzez meble. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe

Magazyn dostępny 24/7 w Poznaniu

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty bądź kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – magazyn dostępny 24/7 w Poznaniu to nasza specjalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby, ale przede wszystkim komfortu nieograniczonego dostępu do wynajmowanej przestrzeni, dlatego też staramy się w możliwie największym stopniu dopasować naszą ofertę do dynamiczne zmieniających się potrzeb klientów. Oprócz łatwego dostępu do boksów oferujemy także profesjonalną ochronę magazynów oraz indywidualną polisę ubezpieczeniową na wypadek kradzieży lub zniszczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.