Magazyn Luboń wynajem

Działasz lub mieszkasz w Luboniu? Chcesz zrobić porządek w domu albo biurze i potrzebujesz magazynu do wynajęcia? Luboń zapewnia dobry dojazd do naszych boksów na poznańskim Górczynie, więc zapraszamy do współpracy! Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Z przyjemnością udostępnimy Ci niewielki, sześcienny boks o pojemności 1 m2 lub dużą przestrzeń, która zmieści zawartość pełnego busa.

Zrób porządek, dzięki magazynom do wynajęcia w Luboniu od Hovay!

Klienci Hovay mogą korzystać z korzystnych warunków wynajmu. Możesz przewieźć swoje rzeczy z Lubonia do magazynu na wynajem jedynie na dwa tygodnie lub korzystać z naszej przestrzeni długoterminowo. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking, dzięki czemu będziesz miał łatwy dostęp do magazynu zawsze, gdy tylko będziesz tego potrzebować. Dla wygody naszych Klientów udostępniamy też wózki platformowe oraz paletowe, a poruszanie się między piętrami umożliwia winda towarowa. Z Hovay łatwo zadbasz o porządek, bez konieczności trwałego pozbywania się aktualnie nieużywanych rzeczy.

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.