Magazyn do wynajęcia Plewiska

Remonty, porządki w biurze i mieszkaniu oraz przeprowadzki wiążą się z koniecznością przewiezienia i bezpiecznego magazynowania wielu różnych rzeczy. Również nieużywane na co dzień meble, sprzęt oraz osobiste pamiątki, których nie chcesz wyrzucać, możesz przechowywać w wygodnym magazynie do wynajęcia. W Plewiskach oraz wszystkich innych podpoznańskich miejscowościach mieszkają nasi klienci zadowoleni z możliwości komfortowego przechowywania swoich rzeczy z mieszkań, biur oraz garaży w naszych magazynach samoobsługowych. Poznański Górczyn to miejsce, w którym zlokalizowane są nasze schowki, dlatego do skorzystania z oferty zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i klientów indywidualnych z okolicy!

Wybierz odpowiedni magazyn dla siebie

W ofercie firmy Hovay znajdziesz wygodne boksy magazynowe, zgodne z ideą self storage, czyli ogólnodostępne dla klientów oraz samoobsługowe. Oferujemy do wynajęcia magazyny o różnej powierzchni, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki dogodnej opcji wyboru metrażu oraz ustaleniu odpowiadającego Ci terminu możesz podpisać umowę na określony czas i cieszyć się z wygodnego przechowywania nieużywanych przez siebie na co dzień przedmiotów takich jak np. meble, sprzęty sportowe, urządzenia RTV i AGD, a nawet odzież oraz akcesoria. Dowolnej wielkości magazyn do wynajęcia pozostaje do dyspozycji wszystkich mieszkańców Plewisk oraz okolicznych terenów, ponieważ self storage firmy Hovay zlokalizowany jest na poznańskim Górczynie.

Bezpieczne schowki dla klientów z Plewisk i innych okolic Poznania

Mieszkańcom Poznania oraz okolicznych miejscowości takich jak Plewiska oferujemy krótko- bądź długoterminowy wynajem magazynów samoobsługowych, zapewniających przestrzeń niezbędną do przechowywania rzeczy podczas przeprowadzek, remontów oraz na co dzień, gdy pragniesz zabezpieczyć np. sportowy sprzęt sezonowy, jednocześnie nie marnując cennej przestrzeni użytkowej w domu, mieszkaniu czy nawet w garażu. Całodobowy dostęp do naszych magazynów do wynajęcia umożliwi Ci bezproblemowe sięgnięcie po swoje przedmioty zawsze wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, przechowujący u nas rowery, sprzęt wędkarski, stare meble i pamiątki, jak i przedsiębiorcy, szukający bezpiecznego miejsca na swoje dokumenty, nieużywane elementy wyposażenia biura lub niezbędny sprzęt.

Wygoda korzystania z samoobsługowego magazynu

Przedmioty przechowywane w naszych zlokalizowanych na Górczynie w Poznaniu schowkach do wynajęcia są znacznie bezpieczniejsze niż te pozostawiane w przydomowych garażach czy składzikach. Wpływają na to nie tylko wysokiej klasy zabezpieczenia zastosowane przez naszą firmę Hovay, lecz także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zlokalizowane w budynku naszego magazynu boksy do wynajęcia gwarantują Twoim rzeczom zabezpieczenie przed zalaniem czy silnym działaniem innych niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz ochronę przed kradzieżą. Zabezpieczamy wejścia do boksów przy pomocy kłódek, które dostępne są również w naszym sklepie, a także przy użyciu indywidualnych kodów dostępu dla każdego najemcy. O wysokim bezpieczeństwie naszego magazynu do wynajęcia świadczy również zainstalowany w budynku monitoring.

Nieograniczony dostęp do wynajmowanych schowków

Pomimo zastosowanych do ochrony mienia wysokiej klasy zabezpieczeń, każdy z naszych klientów może cieszyć się nieograniczonym dostępem do złożonych w boksie przedmiotów. Wpisując swój kod do odblokowywania wejścia, możesz odwiedzić nasz poznański magazyn każdego dnia o dowolnej godzinie, nawet w niedziele i święta. Jeśli zamieszkujesz Plewiska, przeprowadziłeś się niedawno do Poznania lub jesteś osobą przyjezdną, potrzebującą mniejszej lub większej przestrzeni do przechowywania swoich mebli, akcesoriów i pozostałych przedmiotów, skorzystaj z atrakcyjnej możliwości wynajmu boksu w magazynie mieszczącym się na poznańskim Górczynie! Wygodnie dojedziesz do nas zarówno autem, jak i komunikacją miejską, rowerem lub wypożyczoną hulajnogą. Postaw na magazyn samoobsługowy i ciesz się z cennej przestrzeni w swoim domu. Opróżnij swój garaż, posprzątaj strych – kiedy będziesz korzystać z dodatkowego miejsca, my bezpiecznie przechowamy Twoje rzeczy.

Skontaktuj się z nami i wybierz magazyn do wynajęcia na miarę swoich potrzeb!

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.