Magazyn do wynajęcia Plewiska

"Chcesz zrobić porządek w mieszkaniu, biurze albo garażu, ale nie masz zamiaru utylizować wszystkich niepotrzebnych rzeczy? W takim razie przyda się magazyn do wynajęcia! Plewiska są miejscowością, z której pochodzi wielu naszych Klientów, gdyż self storage Hovay znajduje się na poznańskim Górczynie. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe. Co dokładnie oferujemy? Nasza propozycja to self storage, czyli boksy magazynowe o różnej powierzchni. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się m.in. wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na schowanie nieużywanych przedmiotów – urządzeń, akcesoriów czy odzieży, a nawet mebli albo kompletnego wyposażenia biurowego. Wystarczy, że wybierzesz boks o potrzebnym rozmiarze i podpiszesz z nami umowę na odpowiadający Ci termin.

Bezpieczny i wygodny magazyn do wynajęcia – zapraszamy Klientów z Plewisk!

Bez obaw przewieź swoje rzeczy z Plewisk do magazynu na wynajem Hovay! Naszym Klientom gwarantujemy wygodny dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych towarów. Każdy Najemca dostaje indywidualny kod dostępu do budynku. Ochronę boksu wspiera monitoring oraz kłódki używane przez samych Klientów (i dostępne również w naszym sklepie). Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.