Magazyn do wynajęcia Poznań

Nie masz co zrobić ze starymi meblami, więc trzymasz je w piwnicy lub garażu? Sprzęty sportowe wykorzystywane tylko latem zagracają pokój przez cały rok? A gdybyś tak miał do dyspozycji dodatkową przestrzeń, w której można wygodnie pochować wszystkie zbędne rzeczy? Hovay proponuje magazyny do wynajęcia w Poznaniu w modelu self storage. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy boksy w szerokim wachlarzu wymiarów. Mamy odpowiednią przestrzeń zarówno dla osób poszukujących miejsca na drobne akcesoria, jak i dla tych, którzy muszą gdzieś przechować umeblowanie całego biura albo pokoju. Oferowane przez Hovay mini magazyny w Poznaniu mają objętość od 1 m3. Nasi Najemcy wykorzystują sześcienne boksy głównie do przechowywania odzieży, zabawek, segregatorów lub dokumentów. Jeżeli potrzebujesz czegoś większego, możesz zdecydować się na średni rozmiar, np. 4 m2. Taka przestrzeń pomieści zawartość dużego busa albo trzech palet. A jeśli chcesz dysponować jeszcze obszerniejszym magazynem, wybierz opcję 10 m2. To pojemność odpowiadająca aż 10 paletom lub skrzyni dużego samochodu przeprowadzkowego. Pomiędzy wymienionymi rozmiarami znajduje się cała gama opcji pośrednich. W Hovay wynajmiesz magazyn w Poznaniu skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Usługi magazynowe – Poznań. Co to jest self storage?

W Polsce coraz chętniej wybierane są usługi takie jak samoobsługowy magazyn. Poznań to miasto, w którym oferujemy nasze boksy na wynajem. Idea self storage wywodzi się z USA, gdzie rozwiązanie to jest wykorzystywane już od lat 60. XX wieku. Następnie popularność zdobyło w Europie, gdzie do dnia dzisiejszego cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wspomniany termin odnosi się do przechowalni na wynajem, które stanowią alternatywę m.in. dla strychów. Tym, co je wyróżnia, jest całkowita samoobsługa, która uznawana jest za wygodne rozwiązanie. Nasza firma oferuje możliwość dopełnienia wszystkich formalności w biurze lub online. Opcja zdalna jest komfortowa zwłaszcza dla osób, którym zależy na czasie. Po podpisaniu umowy otrzymasz indywidualny kod dostępu do boksu, który będzie służył jako Twój magazyn. Poznań to miejsce, w którym takie usługi są coraz popularniejsze.

Magazyny do wynajęcia – Poznań. Rodzaje boksów

W celu bezpiecznego przechowania różnorodnych przedmiotów warto zdecydować się na magazyn. Poznań to miasto, w którym znajdziesz nasze funkcjonalne boksy. Oferujemy duży wybór rozmiarów, które dostosowaliśmy pod indywidualne wymagania Klientów. Do najmniejszych z nich możemy zaliczyć skrytkę o szerokości 1 m, głębokości 1 m oraz wysokości 1 m. Jest to doskonała propozycja na niewielkie przedmioty o niewielkich gabarytach, takie jak np. odzież. 1 m2 - 2,5 m2 to nieco większe propozycje, które sprawdzą się do przechowywania np. sprzętów sportowych lub małego AGD. Rozmiary od 3 m2 do 4 m2 pomieszczą m.in. meble, dlatego są często wybierane przy przeprowadzkach. Z kolei wszystkie pozostałe wielkości sięgające do 10 m2 są popularne w przypadku dużej liczby przedmiotów lub ich znacznych rozmiarów. Można do nich zaliczyć np. większe sprzęty AGD, zapasy produktów, a także duże archiwum firmowe, które pomieści nasz magazyn. Poznań to miasto, w którym możesz skorzystać z naszej oferty.

Magazyny do wynajęcia – Poznań. Dla kogo?

Zapewniamy naszym Klientom miejsce na przechowywanie rzeczy, czyli nowoczesny magazyn. Poznań to miasto, w którym oferujemy nasze usługi. Mogą z nich korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Boksy zastępują garaż, dzięki czemu można w nich przechowywać dowolne przedmioty. Minimalny okres wynajmu wynosi 14 dni, dlatego jest to dogodna opcja również dla osób, które są w trakcie przeprowadzki lub remontu. Oferujemy także dodatkową przestrzeń do przechowywania przedmiotów sezonowych, takich jak np. opony, sprzęt ogrodowy, rowery itp. Właściciele firm często magazynują towar lub ważne dokumenty. Jest to również bardzo korzystna propozycja dla wszystkich, którzy często podróżują. Warto pozostawić cenne przedmioty w bezpiecznym miejscu takim jak nasz magazyn. Poznań to miasto, w którym znajdziesz usługę zgodną z Twoimi potrzebami.

Super-praktyczny magazyn na wynajem w Poznaniu

Zadbaliśmy o to, żeby nasi Klienci mieli zawsze łatwy dostęp do wynajmowanej przestrzeni. Każdy magazyn jest dostępny 24/7 przez cały rok. Możesz podjechać do budynku ulokowanego na Górczynie w dowolnym momencie i po prostu skorzystać ze swojego boksu, kiedy zajdzie taka konieczność. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking, dzięki czemu nie musisz martwić się, że nie będzie gdzie zostawić auta. Korzystanie z magazynów ułatwia także winda towarowa oraz wózki paletowe dostępne za darmo. Bezpłatnie możesz skorzystać też z wózków platformowych. Aby nasze usługi magazynowe w Poznaniu były jak najbardziej komfortowe, uruchomiliśmy również sklep z niezbędnymi akcesoriami, takimi jak kartony, folie, taśmy czy kłódki. Równie praktyczne, jak nasze magazyny na wynajem są proponowane przez nas umowy! Oferujemy bardzo elastyczny grafik. Udostępniamy przestrzeń magazynową na krótkie i długie terminy, a niedługi okres wypowiedzenia (dwa tygodnie) pozwala zrezygnować z najmu, gdy tylko boks przestanie być potrzebny.

Magazyn – Poznań. Wynajem i jego korzyści

Można wskazać wiele korzyści, które niesie za sobą wynajem przestrzeni, jaką jest magazyn. Poznań to miasto, w którym nasza firma prowadzi swoją działalność. Zaprojektowane przez nas boksy zostały przemyślane tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów oraz tych, których potrzeby przechowywania są specyficzne. Wysokość pomieszczeń wynosi do 2,5 m, co pozwala na składowanie przedmiotów o różnym charakterze. Oprócz standardowych rzeczy, takich jak odzież lub meble, istnieje możliwość przechowywania motocykli, skuterów oraz kosiarek spalinowych. Na terenie obiektu gwarantujemy także dostęp do bieżącej wody oraz toalet. Dodatkową zaletą naszych usług jest ubezpieczenie OC magazynów. Oferujemy również indywidualną polisę w celu ubezpieczenia składowanych rzeczy.

Usługi magazynowe – Poznań. W naszych magazynach Twoje rzeczy są bezpieczne!

Zostawiając swoje cenne sprzęty, dokumenty czy odzież w naszych magazynach na wynajem w Poznaniu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo przechowywanego dobytku. Osoby z zewnątrz nie mają dostępu do Hovay, gdyż każdy Najemca otrzymuje indywidualny kod dostępu. Ponadto swój boks możesz zabezpieczyć własną kłódką lub skorzystać kłódek dostępnych w naszym sklepie. Obiekt jest też monitorowany, dzięki czemu żadne podejrzane zachowanie nie pozostanie niezauważone. Zabezpieczamy własność naszych Najemców nie tylko przed włamaniami, ale również przed działaniem niskich temperatur. Boksy są ogrzewane, dzięki czemu w miesiącach zimowych jesteśmy w stanie zagwarantować temperaturę powyżej 5°C. Klienci Hovay mogą być spokojni również o swój budżet. Oferujemy magazyny na wynajem w atrakcyjnych cenach. W opłaty wliczone są już takie usługi, jak utrzymanie porządku, ochrona czy monitoring, więc nie zaskoczymy Cię niespodziewanymi dopłatami. Cenimy sobie przejrzyste umowy i uczciwe warunki współpracy!

Magazyny samoobsługowe dla firm i Klientów indywidualnych

Elastyczne warunki współpracy, bardzo zróżnicowana pojemność i łatwy dostęp do boksów sprawiają, że nasze magazyny na wynajem w Poznaniu mają dziesiątki zastosowań! Świetnie sprawdzają się m.in. w trakcie remontów – kiedy nie ma co zrobić z meblami wyniesionymi z pokoju. To samo dotyczy przeprowadzek lub sezonowych porządków. Hovay kieruje swoją ofertę nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do firm. Nasze samoobsługowe boksy na wynajem doskonale nadają się do archiwizowania dokumentów, a także przechowywania zalegającego towaru lub rzadko używanych narzędzi pracy. Możesz też wykorzystać boks Hovay jako swój główny firmowy magazyn. Zapraszamy do współpracy!' "

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.