Magazyn do wynajęcia Poznań

Brak miejsca na przechowywanie niepotrzebnych przedmiotów, których jednak szkoda się pozbyć lub z których nie korzysta się na co dzień, ale mogą się jeszcze przydać? Zaplanowana przeprowadzka? A może zbyt małe biuro, w którym nie sposób pomieścić wszystkich teczek z dokumentami? Istnieje wiele sytuacji, w których usługi self storage okazują się doskonałym rozwiązaniem.

Pojęcie to oznacza wynajmowanie powierzchni w specjalnie stworzonym w tym celu samoobsługowym magazynie. Może to być niewielka skrytka na drobne sprzęty, akcesoria i narzędzia lub wielkopowierzchniowa, która pomieści meble czy palety z towarem. Wynajmując ją, masz stały dostęp do przechowywanych przedmiotów.

W Hovay umożliwiamy skorzystanie z usług magazynowych w Poznaniu, w dzielnicy Górczyn, niedaleko Lubonia i Komornik. Szukasz wygodnego sposoby na przechowanie prywatnych lub firmowych rzeczy? Postaw na współpracę z Hovay i zyskaj dodatkową przestrzeń w przystępnej cenie!

Kiedy warto skorzystać z pomieszczenia magazynowego w Poznaniu? Dla klientów indywidualnych

Często zdarza się tak, że domowa przestrzeń okazuje się za mała na przechowywanie wszystkich przedmiotów, które mają dla właściciela jakąś wartość. Nie każdy też posiada własny garaż, strych czy inną skrytkę. Co zrobić w tej sytuacji? Pozbywanie się rzeczy, do których ma się sentyment lub które znajdują zastosowanie kilka razy w roku, nie jest konieczne. Wystarczy, że skorzystasz z pomieszczeń magazynowych w Poznaniu, aby uporać się z tym problemem.

Najczęściej w tego typu schowkach przechowuje się meble, sprzęty, akcesoria i różnego rodzaju narzędzia, np. ogrodnicze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by trzymać tam zimą np. rowery, hulajnogi, rolki, namioty czy inny sprzęt sezonowy.

W Hovay udostępniamy mniejsze i większe magazyny do wynajęcia. Te drugie szczególnym zainteresowaniem cieszą się podczas remontów, gdy konieczne jest wyniesienie z mieszkania mebli na czas prac renowacyjnych; a także przeprowadzek, kiedy trzeba już opróżnić poprzednie lokum, a nowe nie jest jeszcze dostępne.

To najczęstsze powody, dla których osoby prywatne korzystają z wynajmu powierzchni magazynowej w Poznaniu.

Kiedy wynająć samoobsługowy magazyn w Poznaniu? Dla klientów biznesowych

Wiele firm nie posiada swojego biura i oferuje zatrudnienie w formie zdalnej. O ile pozwala to zaoszczędzić na kosztach zakupu czy wynajmu oraz utrzymania lokalu, o tyle często pojawia się wówczas problem związany z przechowywaniem firmowego mienia, w tym przede wszystkim dokumentów. W tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem mogą być samoobsługowe pomieszczenia magazynowe. Poznań, gdzie udostępniamy praktyczne schowki, to miasto, w którym działa wiele firm, a ich przedstawiciele chętnie szukają dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Często bywa tak, że w ograniczonych metrażem biurach nie ma miejsca na archiwizowanie dokumentów. Nie można jednak się ich pozbyć czy narażać ich na zniszczenie. W Hovay udostępniamy funkcjonalne schowki do wynajęcia różnej wielkości, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów biznesowych. Można w nich zatem przechowywać zarówno dokumentację, jak i sprzęt biurowy, meble czy komputery. Szeroki wybór skrytek pozwala dobrać odpowiednią pojemność do bieżących potrzeb.

Cechy powierzchni magazynowych w Poznaniu

Klient, który szuka przestrzeni do przechowywania kosiarki czy innych sprzętów ogrodniczych w okresie zimowym, bez wątpienia będzie potrzebował mniejszego schowka niż ten, który zamierza magazynować meble czy stosy firmowych dokumentów. W Hovay dopasowujemy się do wszelkich potrzeb, gdyż proponujemy magazyny o różnej powierzchni do wynajęcia w Poznaniu. Najmniejsze mają wymiary 1m2, większe 4m2, a do przechowywania przedmiotów wielkogabarytowych lub też w większych ilościach idealna będzie skrytka o powierzchni 10 m2. Istnieje też wiele pośrednich schowków, dzięki temu niezależnie od tego, co zamierzasz w nim składować, możesz znaleźć odpowiedni dla siebie. Nie wiesz, co zrobić z zalegającymi w domu lub biurze gabarytami czy zbiorami dokumentów? Już dziś wynajmij magazyn samoobsługowy!

Dlaczego warto skorzystać z usług magazynowych Hovay?

Często przestrzeń mieszkalna okazuje się za mała, by pomieszczenie w niej wszystkich potrzebnych przedmiotów było możliwe. To samo dotyczy biur. Z tą myślą powstała firma Hovay, oferująca praktyczne rozwiązania wszystkim tym, których interesuje dodatkowa powierzchnia magazynowa. Poznań-Górczyn jest dzielnicą, do której bez problemu dojechać można również z okolicznych miejscowości.

Innym atutem tego sposobu przechowywania przedmiotów pozostaje bezpieczeństwo. Wszystkie magazyny są zabezpieczone specjalnym kodem dostępu, który otrzymasz po podpisaniu dostosowanej do swoich potrzeb umowy wynajmu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nikt niepowołany nie przedostanie się na ten teren, w którym zlokalizowane są nasze schowki.

Zastanawiasz się nad dodatkowym miejscem do przechowywania osobistych lub firmowych przedmiotów? Nie szukaj daleko! Już dziś skorzystaj z profesjonalnych usług magazynowych w Poznaniu świadczonych przez Hovay!

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.