Magazyn do wynajęcia Poznań Górczyn

"Szafy w gabinecie już nie mieszczą kolejnych dokumentów? W garażu zabrakło miejsca na zimowe opony? Bez obaw – nie jesteś skazany na bałagan! Wystarczy, że zdecydujesz się na samoobsługowy magazyn do wynajęcia w Poznaniu na Górczynie. To właśnie tutaj działa Hovay. W naszym budynku znajdują się boksy o zróżnicowanym rozmiarze. Najmniejsze z nich to metrowe sześciany, a największe mają powierzchnię aż 10 m2 i wysokość 2,5 m. Z łatwością znajdziesz rozmiar idealnie dopasowany do swoich potrzeb!

Wygodny magazyn do wynajęcia – Poznań, Górczyn

Nasze rozwiązanie skierowane jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm potrzebujących dodatkowej przestrzeni magazynowej. W każdym przypadku proponujemy elastyczne warunki współpracy i krótki termin wypowiedzenia umowy. Dbamy też o bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Obiekt jest monitorowany, a dostęp do budynku mają wyłącznie osoby, które otrzymały od nas indywidualny kod. Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do naszego działu FAQ lub kontaktu telefonicznego.' "

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.