Magazyn do wynajęcia Poznań Grunwald

Program Wojny Magazynowe wielu osobom przybliżył sens idei self storage. Dotyczy ona wynajmu w pełni funkcjonalnych magazynów samoobsługowych. Poznań to miasto, w którym nasi klienci skorzystać mogą z opcji krótko- lub długoterminowego wynajmu specjalnych pomieszczeń do bezpiecznego przechowywania niewykorzystywanych na co dzień rzeczy. Oferta Hovay skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm poszukujących pomieszczeń magazynowych o różnej powierzchni, do których można mieć dostęp w każdym momencie. Jeśli mieszkasz w Poznaniu na Grunwaldzie i szukasz schowków do wynajęcia, wybierz nasz magazyn zlokalizowany na Górczynie!

Bezpieczne przechowywanie rzeczy podczas remontu czy przeprowadzki

Wiele życiowych sytuacji wymaga przechowywania mebli i rzeczy osobistych poza miejscem zamieszkania. Osoby remontujące własne domy i mieszkania, przeprowadzające się oraz niedysponujące wystarczającą powierzchnią do zmieszczenia wszystkich swoich elementów wyposażenia, bardzo chętnie korzystają z pomocy firm oferujących na wynajem pomieszczenia magazynowe. Poznański Grunwald to dzielnica, z której łatwo i szybko można dostać się do Górczyna, dlatego to właśnie stamtąd pochodzi wielu naszych zadowolonych klientów. Niezależnie od tego, jakiej wielkości pomieszczeń szukasz oraz co konkretnie chcesz przechować, schowki do wynajęcia od Hovay okażą się znakomitym rozwiązaniem! W naszych bezpiecznych boksach możesz magazynować dokumenty, sportowy sprzęt sezonowy, meble, narzędzia, ubrania i tekstylia, a także pozostałe artykuły, na które nie masz miejsca w domu lub garażu. Możliwości jest tyle, ile potrzeb!

Schowki do wynajęcia dla mieszkańców Poznania i okolic

Dobra lokalizacja magazynu ma duże znaczenie dla osób wynajmujących nasze schowki. Umożliwia im ona bowiem wygodne dotarcie na miejsce, niezależnie od godziny oraz dnia tygodnia. Nasz magazyn w Poznaniu zlokalizowany jest w dzielnicy Górczyn, dzięki czemu dojazd zarówno z Grunwaldu, okolicy, jak i całego Poznania jest łatwy. Z naszej oferty korzystają także mieszkańcy miejscowości sąsiadujących z miastem. Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy wybór dogodnego metrażu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz rodzaju przechowywanych przedmiotów. Stwarzamy także możliwość spersonalizowania terminu rozpoczęcia najmu i długości jego trwania. Każde z naszych pomieszczeń magazynowych jest zabezpieczone przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, a także chronione przed kradzieżą przy pomocy monitoringu, kłódek i konieczności potwierdzenia każdego wejścia indywidualnym kodem dostępu klienta.

Poznaj wygodę magazynów samoobsługowych

Schowki do wynajęcia na poznańskim Górczynie to wygodna opcja dla osób w każdym wieku, które chcą bezpiecznie magazynować swoje rzeczy poza domem oraz mieć do nich dostęp w każdej chwili. Z naszych profesjonalnych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, przechowujący w boksach przedmioty prywatne i nieużywane na co dzień akcesoria, jak i właściciele firm oraz przedsiębiorcy, dla których pomieszczenia magazynowe Hovay stają się dodatkowym miejscem na narzędzia i sprzęt firmowy, ważne dokumenty, na które nie ma miejsca w biurze lub po prostu elementy wyposażenia biura, których nie chcą się pozbywać mimo sporadycznego użytkowania. Każda z osób wynajmujących nasze samoobsługowe magazyny w momencie podpisania umowy otrzymuje indywidualny kod umożliwiający wejście do budynku. Kolejnym oferowanym przez nas zabezpieczeniem mienia są kłódki zamykające wejścia do boksów, które dostępne są do kupienia w naszym sklepie. O wysokich standardach bezpieczeństwa świadczy też zainstalowany w budynku monitoring, pozwalający nam stale kontrolować nasze magazyny.

Wynajmij pomieszczenia magazynowe dla siebie lub swojej firmy

Jeśli niedawno przeprowadziłeś się do Poznania na Grunwald i szukasz dodatkowej przestrzeni do przechowywania rowerów, nart, mebli, niepotrzebnego lub okazjonalnie używanego sprzętu, mienia firmowego czy osobistych pamiątek, pomieszczenia magazynowe oferowane przez naszą firmę Hovay to propozycja idealna dla Ciebie! Każde z nich możemy oddać do dyspozycji na wybrany przez Ciebie okres, uwzględniając preferencje co do liczby boksów oraz wymaganego metrażu. Nie zajmuj więc niezbędnej w Twoim domu lub mieszkaniu przestrzeni użytkowej i postaw na bezpieczne i praktyczne schowki do wynajęcia w Poznaniu, które pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie wynajmu pomieszczeń magazynowych!

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.