Magazyn do wynajęcia Poznań Grunwald

"Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni i mieszkasz w Poznaniu na Grunwaldzie, magazyn do wynajęcia Hovay będzie znakomitym wyborem! Naszym Klientom oferujemy self storage, czyli super-praktyczne boksy do przechowywania rzeczy prywatnych lub firmowych.Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe. Hovay jest ulokowany na Górczynie, więc wszyscy mieszkańcy dzielnicy Grunwald mają łatwy dojazd do naszego budynku.

Magazyn do wynajęcia witają Grunwald

Hovay to oferta znacznie bardziej elastyczna niż standardowy magazyn do wynajęcia. W Poznaniu na Grunwaldzie działa wiele firmy i każda z nich może skorzystać u nas z dodatkowej przestrzeni, której powierzchnię można dokładnie dopasować do aktualnego zapotrzebowania. Nasza propozycja to boksy w różnych rozmiarach – od metrowych sześcianów, po magazyny o objętości niewielkiego pokoju. Każdy z nich możemy oddać do Twojej dyspozycji! Przechowuj w boksie nieużywane sprzęty, meble czy teczki z dokumentami. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy, ale również Klientów indywidualnych."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.