Magazyn do wynajęcia Poznań Piątkowo

"Hovay to najwygodniejsze rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania aktualnie nieużywanych sprzętów, mebli czy akcesoriów. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne boksy na wynajem, dostępne w szerokim wachlarzu objętości. Nasz system jest samoobsługowy i pozwala na korzystanie z boksów przez całą dobę. Nic dziwnego, że trafiają do nas Klienci nie tylko z Górczyna, gdzie zlokalizowany jest Hovay, ale również odleglejszych dzielnic, takich jak Piątkowo. Magazyny w Poznaniu dostępne są w różnych cenach, jednak tylko Hovay łączy przystępne stawki z tak wygodną samoobsługą. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe

Praktyczne magazyny dla mieszkańców Piątkowa oraz dla firm i Klientów indywidualnych

Dla naszych Klientów stworzyliśmy wiele praktycznych rozwiązań. Doceniają je zarówno osoby prywatne, jak i Najemcy biznesowi. Proponujemy m.in. niedługi czas wypowiedzenia i możliwość podpisania umowy na krótki lub długi okres. Klienci mają do dyspozycji parking przy budynku, a wewnątrz znajduje się winda towarowa. Bezpłatnie udostępniamy też wózki platformowe oraz ręczne wózki paletowe. Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby poznać więcej szczegółów. Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.