Magazyn do wynajęcia Poznań Podolany

"Pozbądź się bałaganu z pomocą Hovay! Nasza oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców dzielnicy Podolany. Magazyn do wynajęcia w Poznaniu pomoże Ci uporać się z rzadko używanymi sprzętami w garażu czy akcesoriami sportowymi, z których korzystasz tylko w sezonie.Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe. Możesz też przechować u nas komplet opon lub meble w trakcie remontu. A może potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dla własnej firmy? W takim razie wykorzystaj nasze boksy magazynowe do archiwizowania dokumentów, przechowywania rzadko wykorzystywanych sprzętów lub produktów dla swoich odbiorców.

Hovay zaprasza Podolany

Z boksów Hovay możesz korzystać tak wygodnie, jakbyś był ich właścicielem. Każdy Klient z Podolan decydujący się na nasz magazyn do wynajęcia otrzymuje indywidualny kod dostępu, dzięki któremu może korzystać z usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gdy boks przestanie być potrzebny, wystarczy wypowiedzieć umowę. Oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy i przystępne ceny. Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.