Magazyn do wynajęcia Poznań Rataje

"Czasem trudno wygospodarować miejsce na rzadko używane sprzęty, komplet opon czy stare meble, które czekają na nowego właściciela. Jeśli szukasz dodatkowej przestrzeni, aby zrobić porządek w swoim mieszkaniu, biurze albo garażu, skorzystaj z naszego samoobsługowego magazynu do wynajęcia w Poznaniu. Rataje, Podolany czy Grunwald – Poznań jest dobrze skomunikowany, więc zawsze łatwo dojedziesz do Hovay, które znajduje się na Górczynie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś dotarł do swojego magazynu samochodem – nasi Klienci mogą korzystać z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy budynku.

Magazyn do wynajęcia Hovay wita Rataje !

Oferowany przez Hovay magazyn do wynajęcia w Poznaniu to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż standardowa usługa tego rodzaju. Naszym Klientom proponujemy boksy o zróżnicowanej wielkości. Najmniejsze z nich idealnie nadają się do magazynowania dokumentów czy drobnych akcesoriów, a największe mogą zmieścić nawet komplet mebli do salonu. O bezpieczeństwo Twojej własności zadba monitoring oraz wejście zabezpieczone kodem dostępu.' "

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.