Magazyn do wynajęcia Poznań Starołęka

"Mieszkasz lub prowadzisz firmę na Starołęce w Poznaniu? Magazyny do wynajęcia Hovay czekają również na Ciebie! Ze Starołęki łatwo dotrzesz na Górczyn, gdzie znajduje się nasz budynek. Dlaczego warto skorzystać z Hovay? Ponieważ dajemy możliwość korzystania z przestrzeni o dokładnie takim rozmiarze, jakiego potrzebujesz. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe. Do archiwizowania dokumentów czy przechowania drobnych akcesoriów wystarczy mały, sześcienny boks, natomiast duże urządzenia AGD, meble czy palety z towarem z łatwością umieścisz w naszych większych magazynach. Każdy z nich jest samoobsługowy i dostępny 24/7 przez cały rok.

Nasze magazyny witają Poznań Starołęka

Hovay to niezwykle wygodny sposób na przechowywanie swoich rzeczy. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby indywidualne ze wszystkich dzielnic Poznania – również wspomnianej Starołęki. Magazyny na wynajem Hovay udostępniane są podstawie umów długo- i krótkoterminowych z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Bezpieczeństwo pozostawionych towarów gwarantuje monitoring."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.