Magazyn do wynajęcia Swarzędz

"Rzadko używane sprzęty czy stare meble, które czekają na odrestaurowanie potrafią latami zagracać pokoje, garaże czy piwnice. Tylko po co znosić bałagan, skoro można bezpiecznie przechowywać swoją własność w niedrogim, zewnętrznym magazynie do wynajęcia? W Swarzędzu działa wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Dużo osób też przeprowadza się do tej miejscowości, buduje domy lub wykonuje remonty. Do wszystkich tych Swarzędzan skierowana jest nasza oferta. Hovay proponuje praktyczny, samoobsługowy magazyn do wynajęcia na Poznańskim Górczynie. Udostępniamy zarówno niewielkie boksy, jak i przestrzenie o pojemności zbliżonej do skrzyni dużych samochodów firm przeprowadzkowych.

Czy Swarzędz wie czym wyróżnia się magazyn do wynajęcia Hovay?

Najważniejszą cechą naszej oferty jest elastyczność. Możesz wynająć tak metrowy boks, jak i magazyn o powierzchni 4 m2 lub 10 m2 (oraz wszystkie rozmiary pośrednie). Podpisujemy umowy krótko- i długoterminowe, a dostęp do wynajętej przestrzeni masz przez 24 godziny na dobę, również w niedzielę i święta. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.