Magazyn do wynajęcia Poznań Szczepankowo

"Hovay to skuteczne wsparcie w walce z bałaganem w biurze lub mieszkaniu – oferujemy praktyczny magazyn do wynajęcia w Poznaniu. Szczepankowo, Rataje, Podolany czy Piątkowo – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz skorzystać z zalet naszego rozwiązania. Proponujemy boksy o zróżnicowanych wymiarach, udostępniane w modelu self storage.Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe Wynajęta przestrzeń pozostaje do Twojej dyspozycji w dzień i w nocy, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. W każdej chwili możesz po prostu przyjechać, by zabrać swoje rzeczy lub dołożyć nowe towary.

Witaj Szczepankowo ! Wynajmij magazyn od Hovay !

Hovay to nowoczesna i bardzo elastyczna usługa wynajmu przestrzeni magazynowej. Sprawdzi się zarówno wtedy, gdy musisz znaleźć miejsce, by przechować letnie opony zimą, jak i podczas przeprowadzki czy remontu – jako tymczasowy magazyn na meble. Możesz spokojnie dojechać ze Szczepankowa do wynajętego magazynu samochodem, gdyż bezpośrednio przy budynku znajduje się parking. Z kolei poruszanie się wewnątrz obiektu ułatwia winda towarowa. Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.