Magazyn do wynajęcia Tarnowo Podgórne

"Miejscem Twojej działalności jest Tarnowo Podgórne? Magazyny do wynajęcia Hovay mogą wesprzeć Twój biznes! Oferujemy naszym Klientom samoobsługowe boksy do przechowywania dokumentacji, akcesoriów, sprzętów, palet z towarem i… wszystkiego, na co nie starcza miejsca w biurze, garażu czy głównym firmowym magazynie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by traktować boksy Hovay właśnie jako główny magazyn! Nasz budynek znajduje się w Poznaniu na Górczynie, co oznacza, że możesz szybko dotrzeć do wynajętej przestrzeni. Na miejscu czeka na Ciebie parking ulokowany bezpośrednio przy budynku. Z kolei w transporcie towarów pomogą bezpłatne wózki paletowe i platformowe.Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe

Samoobsługowe magazyny do wynajęcia dla Klientów z Tarnowa Podgórnego

Z naszych usług korzystają nie tylko firmy. Hovay to praktyczne rozwiązanie również dla Klientów indywidualnych z Tarnowa Podgórnego. Magazyny na wynajem pozwolą na bezpieczne przechowanie opon zimowych, małego AGD czy sprzętu sportowego używanego tylko w wakacje. Zapraszamy do współpracy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.