Mini magazyny Poznań wynajem

"Przechowywanie dokumentów, drobiazgów, które nie mieszczą się już na domowych półkach czy tymczasowe opróżnianie gabinetu – wszystkie te sytuacje łączy jeden problem, mianowicie brak alternatywnych przestrzeni, w których można swobodnie przechowywać dokumentację czy niewielkie meble.

Małe magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Wszystkim zmagającym się z tymi problemami prezentujemy idealne rozwiązanie, czyli self-storage. Min magazyny zlokalizowane w Poznaniu to świetny sposób na organizację podczas remontu, przeprowadzki czy chociażby prowadzenia własnej firmy. Zapewniamy elastyczny okres najmu, dbamy także o ochronę i bezpieczeństwo znajdujących się w boksach towarów. Wynajem małych magazynów w Poznaniu to propozycja nie tylko dla mieszkańców stolicy Wielkopolski, ale także osób zlokalizowanych w pobliskich miejscowościach. Oferujemy self-storage w zróżnicowanych rozmiarach – dzięki temu każdy może wybrać powierzchnię dostosowaną do wymiarów przechowywanych towarów."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.