Mini magazyny Poznań wynajem

Przechowywanie dokumentów, drobiazgów, które nie mieszczą się już na domowych półkach czy tymczasowe opróżnianie gabinetu – wszystkie te sytuacje łączy jeden problem, mianowicie brak alternatywnych przestrzeni, w których można swobodnie przechowywać dokumentację czy niewielkie meble.

Małe magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Wszystkim zmagającym się z tymi problemami prezentujemy idealne rozwiązanie, czyli self-storage. Min magazyny zlokalizowane w Poznaniu to świetny sposób na organizację podczas remontu, przeprowadzki czy chociażby prowadzenia własnej firmy. Zapewniamy elastyczny okres najmu, dbamy także o ochronę i bezpieczeństwo znajdujących się w boksach towarów. Wynajem małych magazynów w Poznaniu to propozycja nie tylko dla mieszkańców stolicy Wielkopolski, ale także osób zlokalizowanych w pobliskich miejscowościach. Oferujemy self-storage w zróżnicowanych rozmiarach – dzięki temu każdy może wybrać powierzchnię dostosowaną do wymiarów przechowywanych towarów.

Kiedy może się przydać mały magazyn do wynajęcia? Poznań

Niezależnie od tego, czy poszukujesz dodatkowej powierzchni do przechowywania dokumentów i mebli na stałe, czy tylko chwilowo, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie mały magazyn do wynajęcia. Poznań, jako stolica Wielkopolski, jest miastem prężnie rozwijającym się, wspierającym małe firmy, lokalne biznesy, a także studentów oraz najemców mieszkań. Ze względu na dużą elastyczność okresu najmu, a także możliwość dostosowania powierzchni magazynowej do potrzeb Twoich lub Twojej firmy, mały magazyn do wynajęcia w Poznaniu sprawdzi się doskonale w wielu sytuacjach, gdy dodatkowa przestrzeń będzie niezbędna, np.:

 • podczas wyprowadzki, gdy musisz szybko opróżnić mieszkanie,
 • na czas remontu,
 • na dokumenty, pudła oraz wszystko to, na co nie ma miejsca w biurze i mieszkaniu,
 • do przechowywania małych sprzętów i pamiątek,
 • na rzeczy i sprzęty sezonowe, takie jak narty, rowery, deski lub pontony,
 • do przechowywania nadwyżki towaru, gdy nie masz na niego miejsca w firmowym magazynie,
 • na antyki, meble i wyposażenie, które z różnych względów muszą zostać zmagazynowane.

Funkcjonalny mały magazyn do wynajęcia – Poznań

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni indywidualnie lub jako firma, nie czekaj i zarezerwuj mały magazyn do wynajęcia. Poznań jest miastem, którego mieszkańcy już dziś mogą skorzystać z dopasowanej do potrzeb oferty wynajmu dodatkowej przestrzeni. Ze względu na nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni w małym lub większym magazynie, można przechowywać w nim różne sprzęty oraz korzystać z elastyczności, jaką oferuje self-storage. Niezależnie od tego, czy szukasz jednego magazynu z otwartą przestrzenią, czy boxa wyposażonego w regały do przechowywania dużej liczby segregatorów oraz pudeł z dokumentami, już dziś skontaktuj się z nami. Postaw na wygodne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie, jakim jest mały magazyn do wynajęcia w Poznaniu, idealny dla Ciebie lub dla Twojej firmy. Hovay gwarantuje ochronę mienia, którego zabezpieczeniem się zajmuje, nie musisz więc martwić się o jego bezpieczeństwo lub narażenie na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Mały magazyn do wynajęcia w Poznaniu zapewni czystą, schludną i zabezpieczoną przez naszą firmę przestrzeń dla wszystkich Twoich rzeczy.

Mały magazyn do wynajęcia – Poznań i okolice. Dodatkowa przestrzeń w dobrej cenie

Musisz pilnie zredukować przestrzeń magazynową Twojej firmy, a może właśnie wymieniasz meble i nie masz gdzie zabezpieczyć starych? W mieszkaniu nie ma miejsca na Twoje sprzęty i narzędzia, ale nie masz zamiaru się ich pozbyć? Zamiast rozstawać się z rzeczami ważnymi dla Ciebie lub niezbędnymi dla firmy, pomyśl o dodatkowej przestrzeni! Mały magazyn do wynajęcia w Poznaniu to rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców miasta – z powodzeniem korzystać mogą z niego mieszkańcy i firmy z pobliskich miejscowości lub sezonowi bywalcy miasta. Ze względu na elastyczny okres najmu i możliwość dostępu do pomieszczeń magazynowych przez całą dobę i przez cały rok, nie musisz martwić się żadnymi kwestiami braku dostępu do zmagazynowanych rzeczy. Znajdujący się tuż przy budynku parking zdecydowanie upraszcza wszystkie kwestie logistyczne, jeśli chodzi o transport rzeczy do magazynów, a możliwość bezpłatnego dostępu do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych pozwala na bezproblemowe magazynowanie nawet dużych pudeł, oraz nieporęcznych, ciężkich sprzętów.

Mały magazyn do wynajęcia w Poznaniu to doskonałe rozwiązanie zarówno długo-, jak i krótkoterminowe – istnieje możliwość zarezerwowania magazynu nawet na zaledwie 14 dni. Dzięki temu okres najmu możesz dostosować do swoich potrzeb i nie płacić, jeśli nie korzystasz z dodatkowej przestrzeni sefl-storage.

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

 • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
  - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
 • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
 • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
 • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.