Pomieszczenia magazynowe do wynajęcia Poznań

"Wynajem pomieszczeń magazynowych w Poznaniu jest coraz częściej wybieraną opcją, zwłaszcza przez osoby poszukujące tymczasowego lokum umożliwiającego bezproblemowe przechowanie nadmiaru rzeczy. Możesz wybierać spośród kilku rodzajów magazynów, które różnią się przede wszystkim rozmiarem. Dysponujemy małymi skrytkami, ale także większymi boksami, które pomieszczą nawet meble czy duży sprzęt AGD.Zapewne kojarzysz ideę self storage z programu Wojny Magazynowe :)

Hovay – pomieszczenia magazynowe w Poznaniu

Decydując się na wynajem pomieszczeń magazynowych w Poznaniu przy wsparciu Hovay, możesz liczyć na stałe wsparcie naszych specjalistów pracujących w Biurze Obsługi Klienta. Zapewniamy także korzystną lokalizację naszych przestrzeni magazynowych znajdujących się przy ul. Hallera. W pobliżu budynku znajduje się parking, dzięki któremu nie będziesz miał problemu ze znalezieniem wolnego miejsca, a przy obiekcie znajdziesz bezpłatne wózki platformowe oraz paletowe umożliwiające bezproblemowy transport przedmiotów do boksów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.