Magazyny samoobsługowe Poznań

W Hovay zapewniamy szeroki wybór self-storage, czyli boxów o różnych powierzchniach, idealnych do przechowywania prywatnych przedmiotów. Jako firma oferująca wynajem magazynów samoobsługowych w Poznaniu, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz całodobowy monitoring całego obiektu. Nasze usługi są skierowane zarówno do małych firm, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu!

Elastyczny wynajem magazynu

Dzięki różnorodności pod kątem metrażu, ale także rodzaju powierzchni do wynajęcia, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Magazyn samoobsługowy zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów oraz wiele udogodnień, takich jak winda towarowa i wózki platformowe czy widłowe. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Jeśli prowadzisz małą firmę lub planujesz przeprowadzkę, wynajem magazynu samoobsługowego to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i komfortowe warunki. W naszej ofercie znajdziesz różne powierzchnie do przechowywania towarów, mebli i dokumentów. Możesz wybrać przestrzeń o odpowiednim rozmiarze, która pomieści wszystko to, czego potrzebujesz.

Korzyści płynące z wynajmu samoobsługowego magazynu

Magazyny samoobsługowe Hovay są dostępne w Poznaniu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz więc swobodnie wchodzić i wychodzić z budynku, bez konieczności czekania przez pracownika. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują stałego dostępu do przechowywanych przedmiotów, również o niestandardowych porach.

Bezpieczeństwo Twoich rzeczy jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie udostępniane obiekty są objęte polisą OC. W ramach specjalnej usługi oferujemy również możliwość zawarcia indywidualnej polisy ubezpieczeniowej, która ochroni przedmioty znajdujące się w magazynach samoobsługowych przed kradzieżą czy uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że w przypadku różnych nieprzewidzianych zdarzeń możesz otrzymać odszkodowanie.

Posiadamy schowki do wynajęcia o różnym metrażu, zaczynając od jednego metra kwadratowego, a kończąc na dziesięciu, dzięki czemu możesz wybrać przestrzeń, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Postaw na wynajem magazynu samoobsługowego w Poznaniu w korzystnej cenie!

Wygoda i bezpieczeństwo

Wynajem magazynu samoobsługowego w przystępnej cenie umożliwia kontrolę nad osobami, które mają dostęp do budynku. Każdemu najemcy przypisywany jest indywidualny kod, co umożliwia ścisłe monitorowanie i rejestrowanie wejść oraz wyjść. Dzięki temu nasi klienci mają zagwarantowaną pełną prywatność swojego boxu. Indywidualne kody dostępu zapewniają, że tylko właściciel danego schowka ma możliwość otwarcia i dostępu do swoich przechowywanych przedmiotów. Jest to szczególnie istotne dla osób i firm, które przechowują wrażliwe dane lub prywatne rzeczy, ponieważ mogą mieć pewność, że ich zawartość jest bezpieczna i poufna.

Magazyny samoobsługowe dają najemcom wygodę i elastyczność w korzystaniu z przestrzeni magazynowej. Indywidualne kody dostępu umożliwiają swobodne wejście i wyjście z budynku w dogodnym dla najemcy czasie. Nie ma potrzeby oczekiwania na pracownika lub dostawcę, aby otworzył lub zamknął obiekt. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które potrzebują stałego i nieograniczonego dostępu do przechowywanych przedmiotów.

Oprócz ogólnego ubezpieczenia OC naszych magazynów oferujemy również możliwość zawarcia indywidualnej polisy ubezpieczeniowej dla konkretnych przedmiotów. Ta spersonalizowana polisa pozwala w dowolny sposób dopasować zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb i wartości przechowywanych rzeczy.

Wynajem magazynu samoobsługowego w Poznaniu

Oferujemy różne rozmiary boxów. Ponadto zapewniamy pełne ubezpieczenie dla przedmiotów przechowywanych w naszych samoobsługowych magazynach w Poznaniu. Miesięczne stawki za wypożyczenie przestrzeni magazynowej Hovay są zależne od metrażu schowka do wynajęcia. Najkrótszy możliwy okres najmu obejmuje 14 dni. Pełny cennik wraz z wykazem dostępnych do wynajmu powierzchni znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wynajem magazynu samoobsługowego to doskonałe rozwiązanie dla prywatnych osób i małych firm, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Dostępność przez całą dobę, krótki okres wypowiedzenia umowy, elastyczność i korzystna cena usługi to tylko niektóre z zalet, które nas wyróżnia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz magazynu na krótki czas, czy wolisz dokonać długoterminowej rezerwacji przestrzeni magazynowej, Hovay jest gotowe spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić bezpieczeństwo w kwestii przechowywania cennych przedmiotów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.