Magazyn samoobsługowy Poznań

"Przechowywanie dużych ilości dokumentów, tymczasowe przetrzymanie towaru, który za chwilę ma znaleźć się w sklepie czy chociażby zgromadzenie w jednym miejscu mebli i bagażu w trakcie przeprowadzki – te zadania wymagają nie tylko zmysłu organizacyjnego, ale przede wszystkim odpowiedniego i bezpiecznego miejsca.

Hovay – magazyny samoobsługowe w Poznaniu

W naszej ofercie znaleźć można opcję wynajmu self-storage, czyli małych boksów o zróżnicowanej powierzchni, przestrzeni idealnych do przechowywania rzeczy. Naszą propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych przedsiębiorstw. Dysponujemy boksami o zróżnicowanej wielkości, które zaczynają się od 1m2 a kończą na 10m2. Dzięki tak sprofilowanym rozmiarom self-storage, jesteśmy w stanie maksymalnie dopasować się do oczekiwań klientów. Nasz magazyn samoobsługowy w Poznaniu to gwarancja bezproblemowego dostępu do przechowywanych towarów oraz szereg udogodnień dostępnych na miejscu, takich jak winda towarowa, wózki platformowe czy wózki widłowe. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.