Self Storage biuro Poznań

Prowadzisz niewielką firmę w Poznaniu? Posiadasz lokal charakteryzujący się ograniczonym metrażem, co utrudnia znalezienie odpowiednich miejsc na dokumenty, sprzęt czy inne artykuły biurowe? Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe pomieszczenia do przechowywania przedmiotów, które nie mieszczą się w biurze lub w firmowych magazynach. Zewnętrzne archiwum to sposób, by utrzymać ład w swojej służbowej przestrzeni oraz mieć pewność, że przechowywane poza nią artykuły są umieszczone w bezpiecznym schowku.

Self Storage biuro - Poznań

Dostarczamy przestrzenie magazynowe, dzięki którym bez problemu pomieścisz wszystkie wybrane rzeczy w jednym miejscu. Bez względu na to, czy chcesz je przeznaczyć na meble, sprzęty domowe czy materiały ze swojego biura – wynajmij self storage i ciesz się komfortowym użytkowaniem dodatkowej przestrzeni! Wystarczy, że przyjdziesz do naszej siedziby obsługi klienta lub skontaktujesz się z nami poprzez formularz na stronie internetowej, a pomożemy Ci wybrać magazyn o odpowiednim do Twoich potrzeb rozmiarze. Nasze self stoarge doskonale przydaje się osobom, które mają własne biuro i potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania i archiwizowania niezwykle ważnej dokumentacji służbowej. Wszelkiego rodzaju umowy czy faktury będą bezpiecznie schowane w zabezpieczonym budynku, dodatkowo każdy magazyn jest zamykany na kłódkę - możesz mieć własną lub zdecydować się na jej zakup w naszym sklepie.

Wygodne magazyny dla biur – Poznań

Rozwój biznesu często wymaga dysponowania odpowiednim zapleczem, w którym przechowywać można dokumentację firmy, kupione na przyszłość sprzęty lub inne artykuły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania spółki oraz je ułatwiające. Co zrobić, gdy w siedzibie firmy do wykorzystania jest tylko ograniczona przestrzeń? Nie w każdym lokalu istnieje możliwość przygotowania archiwum, a służbowa dokumentacja jest zbyt ważna, by po prostu się jej pozbyć. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są magazyny dla biur. Poznań to miasto, w którym szereg przedsiębiorców korzysta z prywatnych skrytek poza miejscem swojej codziennej pracy. To komfortowa opcja, dzięki której pozyskać można dodatkową przestrzeń na przechowywanie służbowego wyposażenia bez konieczności zmiany użytkowanego dotąd lokalu na większy.

W pełni bezpieczne magazyny dla biur – Poznań

Dokumentacja firmy to przede wszystkim poufne dane, do których mogą mieć dostęp jedynie upoważnione osoby. Czy przechowywanie ich poza terenem przedsiębiorstwa jest bezpieczne? Zapewniamy, że u nas tak. Oferujemy więc nie tylko komfortowe, lecz również profesjonalnie strzeżone magazyny dla biur. Poznań i okolice to region, w którym zazwyczaj prowadzą działalność nasi klienci. Aby nie zagracić firmowej przestrzeni, chętnie korzystają oni ze skrytek znajdujących się poza jej terenem, mając świadomość, że do przechowywanych w nich artykułów nie uzyskają dostępu osoby trzecie, nieznające pilnie strzeżonego kodu. Co więcej, jeśli na terenie przedsiębiorstwa doszłoby do włamania, umieszczone poza jego obrębem dokumenty lub sprzęty nie są narażone na ryzyko kradzieży. Nie wiesz, jak zadbać o zachowanie porządku w swoim biurze? A może brak Ci przestrzeni na przechowywanie firmowych artykułów? Już dziś skorzystaj z naszych magazynów, które są wygodne w obsłudze oraz bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu! Dodatkowo celu zwiększenia porządku w wypożyczanej od nas przestrzeni możesz zdecydować się na zakup kartonów, folii, taśm i innych przydatnych akcesoriów.

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.