Self Storage Komorniki

"Zmieniasz miejsce zamieszkania na Poznań? Chcesz opuścić Komorniki? Self storage pomoże Ci w zrealizowaniu tego planu! A może wybrałeś odwrotny kierunek i wyprowadzasz się z Poznania do Komornik? W tym wypadku również możemy Ci pomóc. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe. Oferujemy boksy magazynowe na wynajem, w których przechowasz cały przewożony dobytek, zanim będzie można umieścić go w docelowym mieszkaniu. Hovay proponuje małe szafki na drobne akcesoria, odzież czy dokumenty, ale również znacznie większe przestrzenie – takie, w których zmieścisz umeblowanie całego pokoju lub pełnowymiarowe kuchenne sprzęty.

Wykorzystaj Hovay, by przeprowadzić się bez presji

Nie musisz mieć idealnie zgranego transportu, gdy Twoje rzeczy spokojnie czekają na Ciebie w boksach self storage. Komorniki i Poznań dzieli niewielka odległość, więc swoje wyposażenie będziesz mieć zawsze pod ręką. Dla wygody Klientów w budynku Hovay stworzyliśmy sklep z akcesoriami ułatwiającymi przeprowadzkę. Znajdziesz tu kartony, folie i taśmy, a także kłódki do solidnego zamknięcia wynajmowanych boksów. Zapraszamy!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.