Self Storage Luboń

"Na swoje nowe miejsce zamieszkania wybrałeś Luboń? Self storage stworzony przez Hovay pomoże Ci w sprawnym zrealizowaniu przeprowadzkowych planów. Jeśli nie masz gdzie zostawić swoich rzeczy po opuszczeniu poprzedniego lokum, wykorzystaj naszą samoobsługową przestrzeń magazynową. Klienci Hovay mogą korzystać z boksów o wielkości idealnie dopasowanej do aktualnego zapotrzebowania. Możesz zostawić tu odzież lub dokumenty w niewielkiej szafce lub przywieźć kompletne wyposażenie pokoju i umieścić je w większym magazynie. Niezależnie od wyboru, Twój dobytek pozostaje do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Do budynku wejdziesz po wpisaniu indywidualnego kodu. Na pewno kojarzysz sens idei self storage z programu Wojny Magazynowe.

Przeprowadź się do Lubonia z pomocą boksów self storage Hovay!

Zadbaliśmy o to, żeby maksymalnie ułatwić naszym Najemcom przeprowadzkę. W Hovay możesz skorzystać z bezpłatnych wózków platformowych i ręcznych wózków paletowych, a bezpośrednio przy budynku znajduje się parking. Zapraszamy też do naszego sklepu, w którym znajdziesz kartony, folie i taśmy."

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.