Skrytki do wynajęcia Poznań

"Archiwalne umowy, kopie dokumentów, odzież, zabawki i wiele innych – potrafią zdominować domowe wnętrze i wprowadzić utrudniający codzienną organizację chaos. Jeśli zastanawiasz się nad dodatkową przestrzenią, w której mógłbyś przechowywać zbędne na co dzień, ale na dłuższą metę przydatne i potrzebne, akcesoria i drobne przedmioty, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hovay.

Skrytki do wynajęcia w Poznaniu

Specjalizujemy się w tymczasowej dzierżawie self-storage, czyli przestrzeni magazynowej o różnych wymiarach, w której możesz przechowywać zarówno meble i duży sprzęt AGD, jak i nieco mniejsze akcesoria czy dokumenty. Skrytki do wynajęcia dostępne w Poznaniu to świetne rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorców, którym zależy na bezpiecznej i chronionej przestrzeni z nieograniczonym czasowo dostępem do przechowywanych dokumentów. Wszystkich zainteresowanych wynajmem self-storage zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!"

Co oferujemy?

magazyny
od 1m2 do 10 m2

ochrona
i bezpieczeństwo

dostęp 24/7
przez cały rok

elastyczny
okres najmu

Dodatkowe usługi

  • Sklep z niezbędnymi akcesoriami do przeprowadzki
    - kartony, folie, kłódki, taśmy itp.
  • Konkurencyjne ceny przestrzeni magazynowej
  • Parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku
  • Bezpłatny dostęp do wózków platformowych oraz ręcznych wózków paletowych

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Przejdź

Strona Hovay używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce.